#gdyniarowerem i moda na dwóch kółkach

Już niedługo na ulice miast wyjadą rowerzyści, których rowery przezimowały na strychach i w piwnicach. Wraz z liśćmi na drzewach, zakwitną również ulice… rowerami :).

Coraz więcej mieszkańców Gdyni przekonuje się do poruszania po mieście rowerem – co za tym idzie, na ulice wyjeżdża coraz to więcej przeróżnych rowerowych osobowości. Stereotyp rowerzysty ubranego w obcisłe sportowe ciuchy odchodzi do lamusa, a zastępują go ludzie ubrani modnie i stylowo. Doskonały przykład płynie do nas z Kopenhagi, która razem z blogiem Cycle Chic®, stała się swojego rodzaju stolicą mody rowerowej.

Swój miejski styl na dwóch kółkach prezentuje wiele dużych miast. Kreacje rowerzystów z całego świata można podziwiać na wielu internetowych blogach, które często skupiają się wyłącznie na tematyce mody dla rowerzystów.

8179755245_b0051fecc6_z

Producenci rowerów miejskich oferują szeroką gamę wyboru, zarówno pod względem kolorystycznym, jak również konstrukcyjnym. Bywa i tak, że sam pojazd już sam w sobie staje się atrakcyjnym modowym elementem.

Poruszając się po mieście rowerem, panie zdecydowanie nie muszą rezygnować ze spódnic, czy wysokich obcasów. Obecnie, poza poczuciem wygody, niemalże nie istnieją żadne ograniczenia w kwestii doboru rowerowego outfit’u. W dobie tak ogromnego asortymentu odzieżowego, z łatwością możemy znaleźć zwężane ku dołowi jeansy z dodatkiem elastanu, czy spódnicę z suwakiem na boku, który w razie potrzeby można rozpiąć, by uczynić jazdę rowerem sprawniejszą.

15740077651_df59e8f667_z

Ubierając się ,,na rower” nie musimy myśleć o odblaskach, czy kasku na głowę. Obowiązkowe, w kwestii poruszania się po mieście rowerem, są przede wszystkim zdrowy rozsądek i uwaga. A jeśli zależy Ci na widoczności – powstało wiele oryginalnych linii ubrań, łączących funkcyjność z atrakcyjnością.

A jak wygląda rowerowa Gdynia? W czym wy czujecie się najlepiej, poruszając po mieście rowerem?

Kategoria : Bez kategorii
Tagi :