Mint u lekarza :)

Można powiedzieć, że zbliża się koniec sezonu rowerowego. Postanowiłam wykorzystać tę okazję i udać się do serwisu rowerowego na mały przegląd (w trosce o bezpieczeństwo swoje i Minta), licząc na to, że nie zapłacę za tę usługę wiele.

Ze względu na to, że nie byłam do tej pory za bardzo zorientowana w pobliskich serwisach rowerowych, zrobiłam mały research internetowy. Zależało mi na tym, aby znaleźć lokal oferujący tego typu usługi niedaleko Wzgórza Św. Maksymiliana.

Wybrałam SPORTLAND w Gdyni Redłowo, przy ulicy Powstania Styczniowego. Ceny przeglądu rowerowego wahają się od 50 do 150 zł, więc stwierdziłam, że na taki przegląd wybiorę się na początku sezonu letniego. Jednak śnieg jeszcze nie spadł, a ja nie mam zamiaru rozstawać się z Mintem, dlatego zdecydowałam się podjechać do serwisu rowerowego jeszcze w tym miesiącu i zrobić jedynie to, co wydawało mi się teraz najważniejsze – uregulować przerzutki i dokręcić przednią lampkę. Na szczęście trafiłam na „luźniejszy” tydzień i rower był do odbioru już następnego dnia. Całość usługi kosztowała mnie 40 zł.

Teraz mam pewność, że mogę bezpiecznie podróżować z Mintem po mieście przez kolejne tygodnie.

Kategoria : Bez kategorii
Tagi :